PRO VÁS, JEN TO NEJLEPŠÍ!

Naše filozofie

Centrum tisku Palmovka je nové profesionální dokumentové pracoviště, vybudované jako další provozovna společnosti Z + M servis s.r.o. Toto středisko se specializuje na komplexní zpracování tiskové produkce a je zaměřeno jak na residentní klientelu (soukromé osoby), tak na širokou škálu služeb pro střední a velké firmy. Jsme schopni navrhnout, vyrobit a dodat libovolné tištěné výstupy, od těch nejmenších formátů až po prostorovou venkovní grafiku. Pro komfortní dostupnost našich služeb využíváme moderní komunikaci s využitím on-linové aplikace Kodak Fotokniha, takže si vše potřebné můžete objednat prakticky od stolu a vaše zakázka vám bude také na váš pracovní stůl doručena.

Naší prioritou je kvalita, komplexnost služeb a empatický přístup k potřebám našich zákazníků.

 

Náš tým

Náš tým se skládá z fajn lidí zapálených pro stejnou věc. Páteří týmu jsou profesionálové s více než 10 lety praxe v daném oboru podnikání. Máme rozsáhlé zkušenosti s řízením tiskových služeb, produkčních lokalit, tiskovou specializací, grafickou tvorbou a produkční činností. Součástí našeho týmu je i profesionální fotograf.

Jsme chráněná dílna.

Specifikem Centra tisku Palmovka je vytvoření chráněných pracovních míst, a pevně věříme, že nikoho nepřekvapí, pokud s ním na pracovišti budou komunikovat naši zdravotně postižení kolegové. V souvislosti s tímto aspektem jsme schopni poskytnout našim zákazníkům provedené služby v režimu transparentního a nezpochybnitelného náhradního plnění.

 

Naše technologie

Při výběru technologií a spotřebního materiálu pro naše reprografická centra jsme se spojili s profesionály v daném segmentu. Výsledkem tohoto spojení je řešení KODAK pro produkci maloformátových fotografií té nejvyšší kvality, řešení RICOH pro maloformátovou a velkoformátovou digitální produkci od společnosti Impromat, řešení HP pro velkoformátový fotorealistický tisk a produkci velkoformátové grafiky a řešení Complet a Avetech u strojů na finalizaci a vazbu dokumentů.

Jsme tu pro vás.