NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

1) Objednal/a jsem si projekt, kde je uložený? 

Váš objednaný projekt je uložený v sekci "Historie mých objednávek". Pokud se do projektu chcete podívat, postupujte následovně: Historie mých objednávek - Objednat znovu - Duplikace v procesu - Editovat 

Otevře se vám projekt přímo v editoru, kde ho můžete prohlédnout nebo ještě upravit, pokud potřebujete. Pokud provedete úpravy, upravený projekt je nutné znovu objednat. Úpravy se automaticky nepromítnou do již objednaného projektu. V tomto případě prosím kontaktujte zákaznický servis a požádejte o storno původní objednávky.

2) V editoru jsem si vybral/a jiný design Fotokalendáře než ten, který jsem původně chtěl/a - změnil/a jsem design a na objednávce mi zůstal název původně vybraného designu. Je můj projekt v pořádku nebo jej musím udělat celý znovu?

Nový projekt dělat nemusíte. Vaše zakázka je v pořádku, pouze jméno produktu na objednávce zůstalo podle designu, který jste zvolil/a jako první, než jste vstoupil/a do editoru. Všechny úpravy a fotografie, které jste do projektu vložil/a tam zůstávají i přesto, že se projekt jmenuje jinak.